Kolekcja jesień/zima 2020 z rabatem -30%!

Płatności

Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem:
-Opłata za zamówienie u kuriera 

-Płatność kartą w Paczkomacie

Przelew internetowy - realizowany przez PayU.pl

Przelew tradycyjny na konto
W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego, na wpłatę czekamy przez 7 dni - po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Karta płatnicza - realizowane przez PayU
Bezpieczeństwo transakcji kartą Podawanie informacji dotyczących posiadacza karty (numer karty płatniczej, dane osobowe) odbywa się z użyciem protokołu SSL z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania. Rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania narzucone przepisami przez systemy Visa i Europay dotyczącymi e-commerce, a nawet wykracza poza nie. Weryfikowane są również dodatkowe informacje o karcie płatniczej (trzycyfrowy kod na rewersie karty), tak by mieć 100% pewność, że realizowana transakcja nie nosi znamion transakcji oszukańczej. Całość transakcji odbywa się na bezpiecznym serwerze, a nasz sklep nie ma wglądu do podawanych przez Państwa danych

Opiekę nad systemem płatności sprawuje największy system transakcji online PayU.pl
PayU Spółka Akcyjna zarejestrowana jest przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000274399. Spółka posiada NIP 779-23-08-495 i kapitał zakładowy w wysokości 4 000 000,00 PLN - w całości opłacony.